Finansowy ninja
Michał Szafrański

Praktyczny przewodnik po finansach osobistych, dzięki któremu unikniesz wielu podstawowych błędów. Pozycja absolutnie obowiązkowa. Dla każdego.

Zobacz i kup teraz


Pomysł do wynajęcia
Sławek Muturi

Kolejna książka, którą powinien przeczytać każdy, kto chce zarabiać na nieruchomościach. Historie 30 osób inwestujących w mieszkania na wynajem w różnych miastach.

Zobacz i kup teraz


Podatek od najmu i rozliczenia z najemcami. Poradnik w 100% praktyczny (2018)
Grzegorz Grabowski

Poradnik dotyczący niunasów rozliczania podatku od najmu oraz rozliczeń z najemcami. Dzięki tej książce zrozumiesz zawiłości i poznasz gotowe recepty na optymalizację (obniżenie, nawet do zera) podatku od najmu. Wszystko na wziętych z życia przykładach.

Zobacz i kup teraz


Wolność finansowa dzięki inwestowaniu w nieruchomości
Sławek Muturi, Robert Zduńczyk

Sławek Muturi i Robert Zduńczyk opowiedzą Ci, w jaki sposób zapewnić sobie regularne wpływy gotówki, niezależnie od tego czy będziesz aktywny zawodowo, czy nie.

Zobacz i kup teraz


Zarządzanie najmem. Poradnik dla właścicielek mieszkań na wynajem
Sławek Muturi

Przydatne podpowiedzi, które pozwolą Ci zwiększyć przychody z najmu, obniżyć koszty utrzymania lokalu, uniknąć pustotanów, znaleźć lepszych najemców i efektywniej wykorzystywać swój czas.

Zobacz i kup teraz


Jak sprytnie wyremontować i wyposażyć mieszkanie? Poradnik (nie tylko) dla właścicieli mieszkań na wynajem
Katarzyna Gorzędowska, Jeremiasz Gorzędowski

W tym poradniku znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania związane z optymalizacją kosztów i czasu remontu oraz wyposażenia mieszkania.

Zobacz i kup teraz


Negocjuj, czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach
Wojciech Woźniczka

Kompendium wiedzy o negocjacjach napisane bardzo prostym, przystępnym językiem. Świetna książka dla początkujących w obszarze negocjacji.

Zobacz i kup teraz


Tajna broń kredytobiorcy, Kredyt hipoteczny od A do Z
Ronald Szczepankiewicz

Z książki Ronalda Szczepankiewicza dowiesz się, w jaki sposób sfinansować zakup nieruchomości na kredyt i maksymalnie oszczędzić na tym procesie.

Zobacz i kup teraz


Sekrety home stagingu, czyli jak szybko sprzedać lub wynająć nieruchomość
Daniel Tokarz

Książka opisująca home staging, czyli działania przygotowujące nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu, mające na celu jak najszybszą sprzedaż lub wynajem obiektu.

Zobacz i kup teraz


Marketing nieruchomości. Home branding praktycznie
Łukasz Kruszewski

Dzięki tej książce dowiesz się, jak tworzyć skuteczne oferty i sprzedawać lub wynajmować więcej nieruchomości. Nauczysz się też dobierać narzędzia promocji ofert oraz poznasz zasady wyróżniania i pozycjonowania ogłoszeń nieruchomości.

Zobacz i kup teraz


Polecam tylko sprawdzone i wartościowe książki o inwestowaniu w nieruchomości

Na tej stronie znajdziesz sprawdzone książki o nieruchomościach oraz praktyczne poradniki dotyczące tematów pobocznych: marketingu, inwestowania, oszczędzania czy inteligencji finansowej. Są to książki, które znam oraz uważam za godne polecenia. Pomyślałem, że taka lista pozycji może być przydatna dla wszystkich inwestorów chcących poszerzyć swoją wiedzę – zarówno dla tych początkujących, jak i zaawansowanych. Większość z linków podanych przy książkach to linki afiliacyjne. Jeśli uznasz, że dana książka będzie przydatna również Tobie, a zakupu dokonasz klikając w mój link, zarobię niewielką prowizję. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami dla Ciebie, a czasami może oznaczać zniżkę. Jeśli dokonasz zakupu w ten sposób, serdecznie Ci za to dziękuję.